Web Analytics

Aşkla İlgili Bir Test Kaç Kişinin Sizden Gizlice Hoşlandığını Gösterecek

OLUMLU BAK

  • Release Date: 2 Jan 2019
  • Viewer: 77.003
  • Like Video: 1,670
  • Dislike Video: 179
  • Video Length: 9.25

Music Video

  Play Audio :

Description

Duygusal hayatınız yokmuş ya da sönükmüş gibi görünebilir ama gerçek şu ki, kimin sizden gizli gizli hoşlandığını asla bilemezsiniz. Ya da bilebilir misiniz? Bu hızlı test ihtiyacınız olan cevapları size kesinlikle verebilir! 10 basit soruya cevap vermeniz gerekiyor. Sizin göreviniz dürüstçe cevap vermek ve tercih ettiğiniz şıkları takip etmek. Sonunda, en çok kullandığınız harf kaç kişinin size ilgisi olduğunu ortaya çıkaracak!

TIMESTAMPS:
Soru #1 1:06
Soru #2 1:30
Soru #3 1:53
Soru #4 2:29
Soru #5 3:02
Soru #6 3:32
Soru #7 4:09
Soru #8 4:35
Soru #9 5:03
Soru #10 5:35

#kişiliktesti #duygusalyaşam #ilişkiler

Music by Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/

SUMMARY:
- Eğer çoğunlukla A şıkkını seçtiyseniz, o zaman şu an için gizli bir hayranınız yok. Bunun tek nedeni hedeflerinize ve iç dünyanıza çok fazla odaklanmış olmanız. Tonlarca ilginç hobiniz olduğu için duygusal ilişkiler size o kadar da önemli gelmiyor.

- Eğer cevaplarınızın çoğunluğu B şıkkından oluşuyorsa, bir kişi size gizli ama ciddi bir şekilde âşık. Çevresinde gizemli bir atmosfer oluşturan çekingen, geleneksel ve kendisine özgü birisiniz. Bu yüzden birçok insanın sizi çözme ve hakkınızda daha çok şey bilme arzusu duyması şaşırtıcı olmaz.
- Eğer çoğunluktaki seçenekleriniz C’ler ise, tebrikler! 2 gizli hayranınız var! İnanılmaz derecede nazik, destekleyici ve cana yakınsınız. Ve zamanınızın çoğunu arkadaşlarınız ve ailenizle geçirseniz de, yine de çevrenizdeki herkes iç ışığınızı ve şefkatli kişiliğinizi fark ediyor.
- İşte en çok D şıkkı cevabı verenlere bir sürpriz: 3 (veya belki daha fazla!) Kişi tam da şu anda size âşık! Elbette bu, kişiye bağlı olarak geçici ve ciddi aşklar arasında değişiklik gösteriyor, ancak yine de hepsi size tapıyor. Son derece karizmatik, şen şakrak, eğlenceli ve dışa dönüksünüz, bu da sizi heyecan verici bir arkadaş yapıyor.


Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Youtube Videos from :
[Aşkla İlgili Bir Test Kaç Kişinin Sizden Gizlice Hoşlandığını Gösterecek]

keyboard_arrow_up