Web Analytics

Muhteşem Bir Şarkıcı Olmanızı Sağlayacak 14 Basit İpucu

OLUMLU BAK

  • Release Date: 18 Agu 2018
  • Viewer: 110.540
  • Like Video: 5,165
  • Dislike Video: 112
  • Video Length: 10.10

Music Video

  Play Audio :

Description

Nasıl Şarkı Söylenir. Kim melekler gibi bir sese sahip olmayı istemez ki? Belki inanmayacaksınız ama buna hepimiz sahibiz. İster kendinizi O Ses’te gibi hissedip sahnede olmayı hayal edin, ister sadece şarkı söylemeyi sevin, birkaç basit ipucu ve teknik, sesinizi ciddi şekilde değiştirebilir. Pahalı kurslara ya da derslere ihtiyacınız yok. Üstelik evden çıkmanız da gerekmiyor.
En sevdiğiniz şarkıcılar bile müthiş ses aralığına ya da güçlü seslerine bir anda ulaşmadılar. Bunun için emek verdiler. Eğer siz de nefes ve şarkı egzersizleri yaparsanız, sesinizi daha iyi hale getirebilirsiniz.
Zaman Bilgisi:
Bölüm 1: Doğru nefes almak 1:00
Bölüm 2: Isınma 4:14
Bölüm 3: Şarkı Söyleme 7:10
Uzmanlardan nasıl öğrenilir 8:04

Müzik:
https://www.youtube.com/aud...

Özet:
- Yapmanız gereken ilk şey nefes alıp vermek. Bunu 8 kez tekrarlayın. Midenizin derinliklerinden derin nefesler almaya çalışın. Bu basit egzersiz rahatlamanıza ve şarkı için ciğerlerinizi hazırlamanıza yardımcı olur.
-Bir notayı kendinizi rahat hissettiğiniz bir perdeden söylemeye başlayın. Daha sonra kreşendo (yani sesin şiddetini artırın) ya da dekreşendo yapın (yani sesin şiddetini azaltın). Sesinizi çok yükseltmeyin çünkü bu sesinize ciddi zarar verebilir. Isınma turunuzu tırmanmayla sonlandırın.
-Sesiniz üzerinde düzenli olarak çalışmak bir şarkıcı olarak sizi geliştirir. Şan hocaları her gün bir saat alıştırma yapmanızı tavsiye ediyor. Tek seferde de olması gerekmiyor! 20 dakika sabah, 20 dakika öğlen ve 20 dakika akşam yapabilirsiniz.
-Kaynak sunan, öğretici içeriği hazırlayan ya da çevrimiçi ders veren kişileri iki kez kontrol etmeyi alışkanlık haline getirin. Eğer sesinize yatırım yapmaktan çekinmiyorsanız, bir profesyonelden çevrimiçi dersler alabilir ya da şarkı söyleme kursları satın alabilirsiniz.

_____________________________

Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr

Youtube Videos from :
[Muhteşem Bir Şarkıcı Olmanızı Sağlayacak 14 Basit İpucu]

keyboard_arrow_up